ReBirth

Lineage 2


#16 2010-06-24 21:00:27

Matus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 18
Punktów :   -2 

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Nie chce mi sie dyskutowac, ja swoje powiedzialem. Nie bede gral na serwerze, gdzie bede musial siedziec non stop i wkurwiac sie, ze rmd, bmf czy inne kurwy wszystko spamuja, buguja czy botuja. Ja zostaje tam, wybor jest prosty. Adena gate tez mial 20 online i stoi jak stal, a ma sie wiecej niz dobrze. Skoro nie umiecie uczyc sie na bledach to nie moj biznes.
Teraz ide kameralnie pograc w Heroes.
Zal Cathlal, zal, zal, zal...
Jak bedziesz gadal z Bogiem, powiedz mu chce isc do piekla.
bless!

Offline

 

#17 2010-06-24 21:08:25

Syaoran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Matus prosze cie nie zachowuj sie jak dziecko... Podobno chcesz grac z nami, wiec graj z nami! My wszyscy mamy sie dostosowac do ciebie bo ty nie raczysz? Jaka zabawe masz na servie gdzie jest 60online? Nawet pvp nie nabijesz... W remedy bylem dlugo i wiem ze nie botuja i nie spamuja wiec nie placz plix plox plax tylko dostosuj sie do reszty jak wypada. Zrob nowe tematy bysmy mogli sie porzadnie zorganizowac a nie marudzisz ;]

Offline

 

#18 2010-06-24 21:17:29

Demia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Matus chce grac z Toba ale z innymi tez....

Sya ma racje... Chcesz grac z ludzmi to graj tam gdzie ludzie chca... Ten temat zostal zalozony po to zeby poznac zdanie ludu a nie po to zebys sie obrazal spinal i odwracal jesli ktos ma odmienne zdanie...

Peace and love ;P

Offline

 

#19 2010-06-24 21:25:30

Matus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 18
Punktów :   -2 

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Bo sya mnie wkurwia jakimis biednymi tekstami. Siedzi przed tym kompem caly czas, czyta jakies tanie bluzgatory, a pozniej mi tu pisze per "plox, plox, plox". Co mam myslec o takim typie? Ze jest dzieckiem neo? Prosze Cie... Ja mam wyjebane, przedstawione zostaly mozliwosci. Mozemy wiec zaglosowac i isc tam, gdzie matematycznie i demokratycznie zdecydujemy. Jesli jednak cerberus okaze sie failem *ogolem czy dla nas*, nie powiem "a nie mowilem", ale to bedzie raczej koniec wspolpracy, bo zaczyna byc widac jasno i wyraznie WHO IS WHO...
...

Offline

 

#20 2010-06-24 21:32:19

Syaoran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Matus juz zanim napisalemplix plox plac stroiles foszki jak "dziecko neo". Skoro masz wyjebane dlaczego zalozyles to forum i sie z nami "denerwujesz"? Prosze cie... "wyraznie zaczynam widziec WHO I WHO" Jesli sie nie opanujesz to ja podziekuje za taka wspolprace bo to ma byc prrzyjemnosc dla mnie nie uzeranie zie z biednym matuskiem. Zakoncz ten temat i kurwa zrob sonde bo gadanie na ten temat nie ma sesu wiecej. Jesli beda dalej takie steki i jeki to ja rezygnuje ...

PS. Pamietam jak dzis jak mowiles "plix, plox, plax" wiec nie rozumiem dlaczego nazwales to "biednymi tekstami" ;]

"bless!"

Offline

 

#21 2010-06-24 21:40:26

Matus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 18
Punktów :   -2 

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Sya, wiesz gdzie sa drzwi! Sam mogles sie za to wziac, zamiast mi plakac i spamowac. jako TY jeden masz zawsze problemy. Poszukaj sobie lekarza lub ośrodka, skoro nie rozumiesz pewnych rzeczy.

Offline

 

#22 2010-06-24 21:40:47

Demia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

A tak wogole kurwa miales byc u mnie 20 min temu ! xD

Offline

 

#23 2010-06-24 21:41:53

Matus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 18
Punktów :   -2 

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Działam jeszcze z Paulina!
Przeciez jej nie powiem, idz sobie!

Offline

 

#24 2010-06-24 21:44:08

Demia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Matus ale Sya ma racje...

To ma byc wspolna przyjemnosc z gry a nie wspolne wkurwianie sie... Dojdzmy do porozumienia i zrobmy ta sonde

A Ty nie rezygnuj bo to tez bedzie bez sensu xD

Offline

 

#25 2010-06-24 21:46:47

Matus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 18
Punktów :   -2 

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Wiem ze ma racje!
Ale niestety on ma jeszcze inna rzecz! W pasywach ma skilla "wkurwianie mnie"

Offline

 

#26 2010-06-24 21:52:48

Demia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Chyba kazdy ma takiego skilla xD

I to rasowo od 1 lvlu

Niektorzy jeszcze po enchancie

Offline

 

#27 2010-06-24 22:09:16

Syaoran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Matus napisał:

Sya, wiesz gdzie sa drzwi! Sam mogles sie za to wziac, zamiast mi plakac i spamowac. jako TY jeden masz zawsze problemy. Poszukaj sobie lekarza lub ośrodka, skoro nie rozumiesz pewnych rzeczy.

Zacznijmy od poczatku:

- Tutaj zbieraja sie wszyscy wiec sry ale nie jestem tu ze wzgledu na ciebie tylko na innych;
- fakt mogłem zrobic forum i tu + dla ciebie bo faktycznie to byl dobry pomysl;
- nie placze i nie spamuje matus, to ty od startu plakales ze nie zostawisz assasina bo tam juz masz gniazdeczko i generalnie jest naj;
- mam szukac lekarza i osrodka? Matus to chyba ty czegos nie rozumiesz! Od poczatku zaczeles naskakiwac najpierw na Cathala pozniej na mnie bo nasze sdanie nie zgadzalo sie z twoim...
- moze i mam problemy (choc nie sadze ze tylko mi sie nie podoba twoje podejscie do sprawy) ale dlaczego nie moge ich przedtawic i je omowic? (tym bardziej ze dotycza ciebie i powienienes o tym wiedziec ;])

To na tyle jak chcesz jeszcze obrazac spoko tylko moim zdaniem to nie mnie jest potrzebny lekarz czy tam osrodek ("plix, plox, plax" ogarnij sie !)

Offline

 

#28 2010-06-24 22:39:48

Matus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 18
Punktów :   -2 

Re: Co, kto, jak i gdzie :)

Ehh, nie ma sensu ciagnać z Toba dalej tej dyskusji, bo jest jałowa



Proszę obczaić : http://l2arthascommunity.es.tl/Info.htm

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.risingsun.pun.pl www.manga-projekt.pun.pl www.oldgamesneverdie.pun.pl www.ptakiozdobne.pun.pl www.2lo.pun.pl